Witam na mojej stronie. Miło mi że tu zajrzeliście.

Nazywam się Agnieszka.
Fotografia zajmuję się od bardzo bardzo dawna…
W wieku 10 lat otrzymałam od taty swój pierwszy aparat... Po kilku godzinach zabawy skończyło się to rozbiciem obiektywu :) Niezrażony tata podarował mi w niedługim czasie drugi….
Wraz z nim podarował mi wielka pasja która pokierowała całym moim życiem.
Dzisiaj mam dużo więcej lat ale fascynacja obrazem trwa nieprzerwanie, zmienił się tylko aparat którym robię zdjęcia.
Bardzo duży wpływ wywarły na mnie studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Nauczyłam się nie ulegać modzie i być ponadczasowa. Sama wytyczam sobie kierunki i mam swój sposób spojrzenia na świat przez obiektyw. Dlatego też z wyboru nie należę do żadnej organizacji i stowarzyszenia. Jestem niezależna!
Pasja do Fotografii połączyła mnie także z moim mężem Marcinem.
Razem fotografujemy i tworzymy zgrany zespół przy wszelkich fotograficznych zleceniach. Lata wspólnej pracy spowodował że rozumiemy się już bez słów i świetnie uzupełniamy. Tylko czasami dopada nas duch rywalizacji i walka o lepsze ujęcia :)
Co nas wyróżnia? Mam nadzieje że nasze zdjęcia:)
Staramy się aby były one naturalne, pozbawione sztuczności a za razem uchwycone w tym jednym niepowtarzalnym już momencie. Niezależnie od tego co lub kogo fotografujemy zawsze oddajemy temu całe swoje serca. Po każdej sesji jesteśmy wykończeni ale szczęśliwi:)
Największą przyjemność sprawia nam fotografowanie ludzi a fotografia ślubna daje mi ku temu duże możliwości. Ludzie szczęśliwi, uśmiechnięci, przepełnieni wszelkimi niezmierzonymi emocjami……….. raj dla fotografa.